O firmě PODIUM company s.r.o. Karlovy Vary

Evropa byla dlouhou dobu ikonou stylu pro milovníky módy. To dokazují četné poutě estétů do Milána, Říma a Paříže. Nyní vzniká na jejich cestě ještě jedna zastávka – Karlovy Vary. Malé turistické město v samém srdci Evropy léčí nejen tělo, ale i obnovuje vkus. Nemalý vklad do růstu image lázeňského města přinesla firma PODIUM COMPANY s.r.o., která víc jak 10 let pracuje v módní branži a nehoní se za okamžitou důvěrou svých zákazníků. Motto naší společnosti zní: « kvalita + módní trendy », jak potvrzují nabízené značky oblečení.

Díky úspěšnému vedení společnosti Podium company s.r.o. předběhla v Karlových Varech populární značka Laurel o celý rok Moskvu otevřením monobrandového butiku, čemuž předcházelo 8 let usilovné a úspěšně se rozvíjející spolupráce multibrandového butiku, která byla i příčinou triumfu.

PODIUM company s.r.o.

Při trvale rostoucí poptávce našich odběratelů o zboží pro volný čas Lux se v roce 2000 zaměřilo vedení společnosti na značku Paul & Shark, což je oblečení pro aktivní odpočinek, které se zaměřuje na tématiku moře, jachting a rovněž golf. Ode dne svého založení vyrábí společnost podle svých tradic veškeré své kolekce výlučně v Itálii.

Jednou neméně zajímavých značek, kterou nabízí naše společnost, je VanLaack, která byla od roku 2000 představena v multibrandovém butiku; na základě společného rozhodnutí našich společností byl od roku 2006 vytvořen VanLaack franchaising.Obchodní značka VanLaack zaujímá zaslouženě jedno z prvních míst na světě mezi společnostmi, které vyrábějí pánské košile a dámské halenky nejvyšší třídy.

Od roku 2005 představuje Podium company s.r.o. v jednom z velkolepých karlovarských hotelů „Carlsbad Plaza“ (The leading Hotels of the world) firmu Brioni. Brioni vytvořila new look pro muže a byla označena za měřítko stylu a kvality, což dokládají i zvučná jména jejích klientů: Kirk Douglas, Gary Cooper, Luciano Pavarotti, Silvio Berlusconi, Nicolas Sarcozy, a různí představitelé finančních a státních struktur, včetně nejvyšších ruských představitelů.

Zilli je první francouzská značka luxusního pánského oblečení, byla založena v roce 1965 v Lyonu. Tradice luxusu značky ZILLI jsou založeny na nepřekonatelné ruční práci a výjimečných materiálech, které jsou dodávány ze všech konců světa: nejlepší ovčí, pštrosí a krokodýlí kůže, vlákna guanako a vikuni, jedinečné hedvábí. ZILLI je největší spotřebitel činčily a hranostaje na světě a jediný výrobce oblečení z unikátních vláken nejvzácnějšího zvířete pekari.

PODIUM company s.r.o.

Ještě jeden neméně prestižní brand, který firma Podium company s.r.o. nabízí ve svém butiku „Plaza“, je Kiton, jehož obchody se vždy nacházejí na prestižních ulicích významných světových měst – v Miláně, Paříži, New Yorku, Tokiu, Mnichově, Moskvě a Kyjevě. Rodina Paone (zakladatelé firmy Kiton) pečlivě vybírá místo pro otevření základního butiku.

Náš butik „Plaza“ nabízí jinou neméně známou pánskou značku Stefano Ricci, díky které se kravata stala ústředním prvkem pánské toalety, důležitým detailem obrazu, symbolem individuality.Kromě kravat vyrábí společnost pánské košile, parfumerii, oděvy a doplňky, přičemž zachovává tradici dokonalé kvality šití a trvalého hledání dokonalosti.

V buticích firmy Podium company s.r.o. jsou zastoupeny kolekce známých designerů jako jsou Ermenegildo Zegna, Billionaire, Emilio Pucci, Fendi, Versace, Versace Collection, Jil Sander, Givenchy, Francesca Piccini, Ermanno Scervino, Michael Kors, Missoni, Antonio Berardi, Bilancioni, Anna Fontaine, Zimmerli and Oscalito.

Všechny výše uvedené známé značky oděvů můžete koupit v našich buticích ve známém historickém centru Karlových Var. Toto záhadné město s jeho historií má magickou přitažlivost: jeho návštěvnost lze srovnat jedině s návštěvností Říma. Mnozí hosté, kteří patří ke světu vysoké módy, mohli s radostí spojit léčbu a příjemné nákupy v našich buticích. Většina z nich je vhodně umístěna mezi 5* hotely „Carlsbad Plaza“ a „Grand Hotel Pupp“, což napomáhá úspěšnému obchodování a našemu rozvoji. V jejich nejbližším okolí jsou zastoupeny také vedoucí obchodní značky Valentino, Versace, Blumarine, Roberto Cavalli.

Po více jak 10 letech zkušeností, s velkým potenciálem a úspěšným rozvojem hledíme do budoucnosti s ještě větším optimismem a rozsáhlými plány na další rozvoj.

Zveme Vás do našich butiků, abyste se pokochali novinkami z posledních kolekcí nejznámějších světových designerů. Vysoce kvalifikovaný personál Vás nezklame a věříme, že Vás budeme těšit ještě mnoho let.

S úctou,
Podium company s.r.o.

Р.S. Pokud máte jakékoliv dotazy a rovněž ohledně individuálních objednávek (služba, kterou naše firma poskytuje), se obracejte na adresu:

Аlšova 5
Karlovy Vary 36001
tel. +420 353 221 828
e-mail: info@podiumcompany.cz